O mně

Jmenuji se Marcela Fialová, DiS. a zabývám se výživovým poradenstvím.

Vzhledem k tomu, že výživa lidí představuje stále aktuální téma, o které jsem se začala primárně zajímat v důsledku svého vlastního hubnutí, absolvovala jsem díky svému zájmu o informace této problematiky odborný rekvalifikační kurz poradce pro výživu, abych se mohla zcela oficiálně věnovat poradenství v oblasti výživy. Mým cílem je pomoci klientům v různých směrech výživy.

Nabízím poradenství v oblasti redukce hmotnosti, změny stravovacích návyků a ozdravení stávajícího jídelníčku. Dále se zabývám poradenstvím v oblasti výživy při onemocněních, potravinovými alergiemi a intolerancemi, výživou těhotných, kojících a dětí od úplného narození až po adolescentní věk.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, na základě získaných informací a jednotlivých aspektů.

Mým cílem je pomáhat lidem, nikoliv do nich cpát za každou cenu předražené a často zbytečné doplňky stravy. Přesto, vzhledem k diagnostice klienta a jeho přání, mohu doporučit v rozumné míře některé osvědčené výrobky a doplňky stravy. Primárně ovšem na nich nestavím. Snažím se využívat přirozenou stravu založenou na běžně dostupných potravinách.

Vzdělání a certifikáty